من می توانم

index
اعتراف می کنم یکی از بهترین لحظات زندگی حرفه ایم ، زمانی است که مراجعینم به حقیقت وجودی خود پی می برند و در حالی که چشمانشان از شدت شعف برق می زند ، عبارت ” پس من می توانم ” را بر زبان جاری می سازند، و در آن هنگام به گونه ای وصف ناپذیر تمام هورمونهای شعفناک بدنم به یکباره تراویدن می گیرد و من نیز بسان آنان هیجان زده می غرم :” البته ، البته که می توانی! تو شایسته ی بهترین هایی! پس بخواه و به پیش رو.”
در این دنیای به سرعت مهار ناپذیری که گرفتار آمده ایم اغلب یادمان می رود به ندای درونمان گوش فرادهیم و اینگونه است که لحظه به لحظه از خودمان دور و دورتر می شویم و اینسان به مرگی فرضی مبتلا می آییم و اینجاست که خسته و آشفته ، به گرداب بیماری ها و ملالت ها تن می آلاییم .
و زهی سعادت که تن مان به تن کسی بخورد که یادمان بیاورد ما بزرگترین شاهکار خالقیم و اصلن یک دانه اینم در این چرخ گردون و حلقه ی خلیفه الهی بر گردن مان آویخته است پروردگار مان ، زین سبب هر یک از ما در درون خود توانایی دستیابی به تمام نیازها و خواسته هایمان را داریم، ما ابزار و لوازم کافی برای یک زندگی خوب و مطابق با سرشت واقعی را در اختیار داریم!
پس
بر تو باد بیداری نیروی عظیم درونت
دکتر فاطمه قلی پور – آتشین روزهای مرداد 1393

۴ Replies to “من می توانم”

  1. بهار برایم زیباست شکوفه درختان .رودخونه هم آغوشی پرندگان وحیوانات .هوای لطیف ونسیم باد.رنگهای شاد اطراف بواسطه سبز پوشان طبیعت

  2. همه چیزهای خوب در آنجاست رفاه .امکانات .متخصصین درجه یک .سمینارهاوکلاس های روانشناسی خوب دوره های خوب .فرهنگ خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.